Firmowe zawody narciarskie zjazdowe i biegowe

Firmowe zawody narciarskie zjazdowe i biegowe

Nie ważne czy jesteś świetnym narciarzem, czy dopiero próbujesz jazdy na dwóch bądź jednej desce.

Możesz mieszkać z dala od gór.

Możesz nie mieć swojego sprzętu i wyłącznie go wypożyczać.

Narciarstwo zjazdowe jest dla każdego. Dodajmy do tego element rywalizacji, a otrzymamy niesamowitą imprezę, z całą masą emocji i wrażeń.
Imprezę integracyjną połączoną z narciarstwem biegowym można zorganizować wszystkim i wszędzie. My jednak ze swojej strony polecamy tereny Podlasia.

Bo właśnie w tym regionie występują najbardziej dziewicze tereny leśne Polski i Europy: Puszcza Białowieska, Augustowska i Knyszyńska. Aktywny wypoczynek w takim terenie jest ogromną przyjemnością a jednocześnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Impreza może mieć charakter zawodów, biegu na czas po określonych trasach uzależnionych od umiejętności i kondycji uczestników. Nowicjusze mogą nauczyć się jazdy na nartach biegowych pod okiem instruktorów i udać się na niezbyt forsowny rajd po malowniczych trasach puszczańskich. Program można uzupełnić zwiedzaniem niezwykle atrakcyjnych miejsc m.in. rezerwat przyrody w Białowieży, rezerwat pokazowy zwierząt, nowoczesne muzeum Białowieskiego Parku Narodowego, przejazd kolejka wąskotorową, kulig, lub inne atrakcje.

Menu