O firmie

Przyroda czyni nas lepszymi i wzbudza dobre emocje.

Mam ogromne szczęście, że od ponad 20 lat zajmuję się i pracuję w zawodzie, który jest moją pasją. Już w czasie studiów na kierunku geografia turystyki podjęłam pracę w pierwszym w Polsce prywatnym biurze turystycznym i przyznam się, że to była niezła szkoła życia.

0
pracuję w zawodzie
0
prowadzę własną firmę
0
zrealizowanych imprez

Jestem również założycielką białostockiego oddziału Rainbow Tours, zaś od 16 lat prowadzę własną firmę- Biuro Turystyczne „Wagant ” i mam na swoim koncie realizację ponad 500 imprez w tym 400 we własnym biurze. Wielokrotnie przekonałam się, że wypoczynek aktywny i spędzanie czasu w bliskości z naturą jest lekarstwem na wiele problemów. Przyroda czyni nas lepszymi i wzbudza dobre emocje. Dlatego zapraszam Cię, żebyś pomyślał o swoim urlopie, wyjeździe rodzinnym lub firmowym. Ja i mój zespół zadbamy o niezwykły program, komfort i bezpieczeństwo. Odpoczniesz w pięknych okolicznościach przyrody, poznasz niezwykłe miejsca i przeżyjesz prawdziwą przygodę.

Podczas imprez łączę integrację, aktywny wypoczynek i dbałość o środowisko. Ochrona przyrody i postawa eko są mi bardzo bliskie. Stąd też narodził się nowy pomysł, który realizuję od maja 2020 – sprzedaż ekologicznych bezdymnych grilli Lotus i wyrobów rękodzieła ludowego poprzez konto EkoWagant na Allegro.

Zapraszam Cię na wypoczynek i event na Podlasiu, Mazurach, w Tatrach, Beskidach, nad Bałtykiem jak również w innych regionach Polski oraz poza granicami kraju. Twoje dobro będzie zawsze na pierwszym miejscu.

Asia Lebiedzińska

właścicielka Biura Turystycznego „Wagant”
Menu